שרון דרוקר מונה למאמן בני הרצליה - בני הרצליה כדורסל I בני הרצליה
00:00
-

שרון דרוקר מונה למאמן בני הרצליה

שרון דרוקר מונה למאמנה של בני הרצליה: "בני הרצליה הוא מועדון עם המון היסטוריה בכדורסל הישראלי, מדובר במועדון שבעבר היה חלק קבוע בצמרת הכדורסל הישראלי ולשם אנחנו רוצים להחזיר אותו"
דרוקר

שרון דרוקר מונה למאמנה של בני הרצליה: "בני הרצליה הוא מועדון עם המון היסטוריה בכדורסל הישראלי, מדובר במועדון שבעבר היה חלק קבוע בצמרת הכדורסל הישראלי ולשם אנחנו רוצים להחזיר אותו"

בני הרצליה הודיעה היום (שלישי) על מינויו של שרון דרוקר למאמן הקבוצה. דרוקר חתם בקבוצה לשנתיים הבאות כשבקבוצה יש ציפיות גדולות ממנו להחזיר את הקבוצה חזרה לצמרת הכדורסל הישראלי.

יו"ר הקבוצה, אלדד אקוניס: "אני מאד שמח על צירופו של שרון למשפחת בני הרצליה. כבר שנים שאני ושרון בקשר טוב מאוד ומחפשים את ההזדמנות לעבוד ביחד, אבל בכל פעם הטיימינג התפספס, ואני שמח שהפעם סוף-סוף החיבור הזה קרם עור וגידים. שרון הוא אחד המאמנים הטובים והמעוטרים בארץ, עם הצלחות גם במסגרת המקומית וגם האירופית כולל זכייה בשני תארים אירופיים. גם כשהוא נאלץ לעבוד בתקציבים נמוכים כמו שלנו הוא תמיד ידע להוציא את המקסימום מהקבוצה ולהוביל להצלחה. אנחנו שמחים ומצפים כבר לעבודה המשותפת איתו במטרה שנצליח לשחזר חלק מהצלחות העבר שלו ושלנו והפעם ביחד".

מאמן הקבוצה, שרון דרוקר: "בני הרצליה הוא מועדון עם המון היסטוריה בכדורסל הישראלי, מדובר במועדון שבעבר היה חלק קבוע בצמרת הכדורסל הישראלי ולשם אנחנו רוצים להחזיר אותו. הייתי חלק מהצד השני ברגע הכי קשה של המועדון לפני שנה, ואני נרגש הפעם להיות בצד השני, ולהיות האיש שנבחר להוביל את הקבוצה מחדש בליגת העל. אני מצפה בקוצר רוח להתחיל לעבוד וארצה כמו ברוב הקבוצות שלי שנהיה קבוצה שמחה, מחויבת, שמשחקת ביחד ונהנית על המגרש".

בקבוצה ביקשו להודות למיקי גורקה, מאמן הקבוצה בעונה שעברה על תקופה יפה בה סייע לקבוצה במטרתה – חזרה לליגת העל. מהקבוצה נמסר: "בהזדמנות הזאת אנחנו רוצים גם להודות מכל הלב למיקי גורקה. מיקי הגיע למועדון בשנה שעברה כדי לסגור מעגל ולהחזיר אותו לליגת העל ועמד במשימה למרות עונה לא פשוטה ורוויית פציעות ואתגרים. אנחנו מאחלים לו הצלחה רבה בהמשך, תמיד יהיה לו מקום אצלנו ואנחנו בטוחים שעוד ניפגש. תודה מיקי".

רכישת מנויים
אבירם זליקוביץ'
מורן רוט