יאיר קרביץ מצטרף לבני הרצליה - בני הרצליה כדורסל I בני הרצליה
00:00
-

יאיר קרביץ מצטרף לבני הרצליה

קפטן נבחרת העתודה שזכתה באליפות אירופה מצטרף בבני הרצליה לאחר שחתם על חוזה לשלוש השנים הקרובות. דרוקר: "חלק מדור העתיד של הכדורסל הישראלי"
דרוקר

קפטן נבחרת העתודה שזכתה באליפות אירופה מצטרף בבני הרצליה לאחר שחתם על חוזה לשלוש השנים הקרובות. דרוקר: "חלק מדור העתיד של הכדורסל הישראלי"

 יאיר קרביץ מצטרף בבני הרצליה. הגארד (1.93, בן 21) חתם על חוזה ארוך טווח לשלוש שנים, עד סיום עונת 2022/23.

לאחר שבעונת 2018/19 שיחק קרביץ בליגת העל במדי הפועל באר שבע, אך לא הרבה לקבל דקות משחק, שיחק קרביץ בעונה החולפת בעירוני רעננה מהליגה הלאומית במדיה העמיד ממוצעים של 11.7 נקודות, 6.6 ריבאונדים ו-4.9 אסיסטים למשחק, והיה אחד הישראלים המובילים בליגת המשנה.

בקיץ 2019 רשם את זכייתו השנייה ברציפות באליפות אירופה לנבחרות עתודה, לאחר ששימש כשחקן בכיר בנבחרת, פתח במרבית משחקי האליפות בחמישייה, והעמיד ממוצעים של 8.6 נקודות, 4.6 ריבאונדים ו-3 אסיסטים ב-24.6 דקות למשחק.

מאמן הקבוצה, שרון דרוקר: "יאיר קרביץ הוא חלק מדור העתיד של הכדורסל הישראלי. מדובר בשחקן כשרוני ורעב, שאנחנו מכירים את האיכויות שלנו מהנבחרות הצעירות ומהעונה האחרונה בליגה הלאומית, וכעת הוא יקבל את הבמה בליגת העל. אנחנו מנסים להרכיב קבוצה שתיצור שילוב בין צעירים לותיקים, ונרצה לשים דגש על אופי השחקנים כדי ליצור קבוצה מלוכדת ומחויבת".

יאיר קרביץ: "אני מתרגש להצטרף למועדון נהדר כמו בני הרצליה ומצפה לפתיחת העונה. אני מגיע מלא מוטיבציה לעונה הזאת, ומצפה לעונה מיוחדת ומוצלחת".

קרביץ מצטרף לניצן חנוכי, אלישי כדיר, גייב לוין, קנדל אנתוני וג'קים דונלדסון, שכבר חתמו בקבוצה מוקדם יותר הקיץ. קרביץ שיתף פעולה עם ג'קים דונלדסון גם בעונת 2018/19 בהפועל באר שבע.

 

רכישת מנויים
אבירם זליקוביץ'
מורן רוט