גייב לוין ממשיך בבני הרצליה לעונה שלישית - בני הרצליה כדורסל I בני הרצליה
00:00
-

גייב לוין ממשיך בבני הרצליה לעונה שלישית

הפורוורד האתלטי ימשיך בבני הרצליה לעונה שלישית: "אני מצפה לפתיחת העונה כדי להראות על המגרש את העבודה הקשה וההתקדמות שלי בחודשים האחרונים במטרה לעשות כמיטב יכולתי כדי לתרום להצלחת הקבוצה".
גייב לוין

הפורוורד האתלטי ימשיך בבני הרצליה לעונה שלישית: "אני מצפה לפתיחת העונה כדי להראות על המגרש את העבודה הקשה וההתקדמות שלי בחודשים האחרונים במטרה לעשות כמיטב יכולתי כדי לתרום להצלחת הקבוצה".

בני הרצליה הודיעה היום (חמישי) על המשך דרכו של גייב לוין (26, 2.02 מ') גם בעונה הבאה. לוין חתם בקיץ 2018 על חוזה לשלוש שנים + אופציה לשנה נוספת בקבוצה, אולם הוא סבל מחוסר מזל ופציעות במהלך השנתיים הראשונות, כשגם משבר הקורונה לא פסח עליו, כאשר שבועיים לפני שהיה אמור לחזור לישראל ולמגרשים פרץ משבר הקורונה שבסופו של דבר סיים את עונת 2019-20.

בזמן הקצר שכן בילה על הפרקט, לוין הוכיח שהוא מהשחקנים הישראלים הטובים והמלהיבים שיש לכדורסל שלנו להציע. בעונת 2018/19 בליגת העל, קלע 9.6 נקודות בממוצע למשחק ב-12 משחקים לפני שנפצע. בעונת 2019/20 הוא רשם ממוצעים מרשימים בליגה הלאומית של 25 נקודות ו-7.3 ריבאונדים כאשר במחזור הפתיחה של הליגה, מול גליל עליון הוא קלע 35 נקודות וקטף 10 ריבאונדים ב-30 דקות, והיה שותף לאחת מהפתעות העונה בכדורסל הישראלי כשהוביל את בני הרצליה לניצחון בשמינית גמר גביע המדינה על מכבי חיפה עם 23 נקודות ו-7 ריבאונדים.

בקבוצה התייחסו לחזרתו של לוין לעונה שלישית: "אנחנו שמחים לראות גם את גייב ממשיך איתנו בשנה הבאה. לצערנו ולצערו בשנתיים הראשונות כולנו זכינו להנות ממנו מעט מאד בעקבות חוסר המזל והפציעות והדבר היחידי שנאחל לו לקראת העונה הבאה זה קודם כל להיות בריא מתחילתה ועד סוף, כל השאר יבוא מעצמו. אנחנו יודעים שהוא נלהב ועובד קשה מאד בימים אלה בשביל להגיע מוכן לעונה הבאה".

גייב לוין סיפר: "אני מתרגש להמשיך בבני הרצליה לעונה שלישית. אני מצפה לפתיחת העונה כדי להראות על המגרש את העבודה הקשה וההתקדמות שלי בחודשים האחרונים במטרה לעשות כמיטב יכולתי כדי לתרום להצלחת הקבוצה".

רכישת מנויים
אבירם זליקוביץ'
מורן רוט