בני הרצליה נכנעה בנתניה - בני הרצליה כדורסל I בני הרצליה
00:00
-

בני הרצליה נכנעה בנתניה

בסיומו של מותחן אדיר בנתניה, הקבוצה הביתית גברה על האורחת מסל ניצחון בשניית הסיום של ראשד מאדן, 78-76. קנדל אנתוני
קנדל

בסיומו של מותחן אדיר בנתניה, הקבוצה הביתית גברה על האורחת מסל ניצחון בשניית הסיום של ראשד מאדן, 78-76. קנדל אנתוני הוביל את קלעי הקבוצה עם 19 נקודות והיה המוציא לפועל העיקרי בהתקפה בערב הזה.

המשחק שהתקיים ללא קהל התאפיין במספר ריצות גדולות של שתי הקבוצות. הראשונה שבהם הייתה של בני הרצליה שבעזרת ריצת 21-0 הפכה את התוצאה מ-22-21 לנתניה בתחילת הרבע ל-42-22 מבטיח. נתניה לא קלעה נקודות עד שלשה של מוסקוביץ כ-3 דקות למחצית, אליה ירדה החבורה של מיקי גורקה ביתרון 47-31.

ברבע השלישי המקומיים התעוררו ובעזרת יכולת טובה של מאדן צימקו פיגור של 21 בשלהי הרבע ל-54-62 בלבד בסופו. המומטום של נתניה נמשך עד שקבעה שיוויון 64. בשלה הזה שתי שלשות של אנתוני הנהדר ו-4 רצופות של אייזנדורף החזירו את ההפרש ל-8 כ-4 דקות לסיום. כאן, מאדן תפס פיקוד והוביל את קבוצתו עד שיוויון עם שלשה חשובה 100 שניות לסיום. במהלך האחרון של המשחק הוא קלע סל מכריע מהפינה.

עוד קלעו לבני הרצליה: אור לאומי 14, אלישי כדיר 10 ו-7 אסיסטים, ג'אקים דונלדסון 9 ו-16 ריבאונדים, אייזיה אייזנדורף ואבירם זליקוביץ (בכורה מחודשת) 8 כ"א, פישר 5, וחנוכי 3.
למרות ההפסד בני הרצליה נשארת במקום הראשון בעקבות ניצחונה של מכבי רעננה על הפועל חיפה ברוממה. במחזור הבא תארח בני הרצליה את אליצור קרית אתא. בני הרצליה עומדת כעת על מאזן של 15 ניצחונות לעומת 7 הפסדים.

רכישת מנויים
אבירם זליקוביץ'
מורן רוט